← Vissza | 2026-10-06
Piaci összefoglaló — 2026-10-06
Az S&P 500 és a Nasdaq új csúcson, a VIX 15 alatt, de a rali szűk (RSP−SPY 20n: −3,8%), a Russell 2000 és a Dow 20 napon mínuszban van, a high yield kötvények stresszt jeleznek (HYG 20n −2,3%), a 10 éves amerikai hozam 5,26%-on jár, a TLT túladott. Európa gyenge: a CAC 40 60 nap alatt −5,9% (RSI 32), a francia hozamok 18 éves csúcsról fordultak vissza. A magyar piacot az ERM II/euróbevezetési menetrend és a forint erősödése támogatja. Félvezetők és tech túlvett (SMH RSI 70, XLK RSI 72), ezért a belépést a korrigált, saját csúcsuktól elmaradt minőségi papírokra érdemes koncentrálni.
MNB: hiteles euróbevezetési menetrend esetén nem érdemes halogatni az ERM II-csatlakozást, forint felülteljesít Francia és brit hozamok csúcsról visszafordultak, globális kötvénypiaci feszültség enyhül, dollár gyengül Memóriachip-részvények esése, Michael Burry AI-buborék figyelmeztetése – a szűk tech-rali törékenysége Rheinmetall katonai műholdak sorozatgyártása, fekete-tengeri hajótámadások – geopolitikai kockázat fennmarad Olajár 88 dollár alatt, réz emelkedik – vegyes ipari ciklusjelzés
#1 Középtáv — minőségi (~6 hónap)🇪🇺 Európai részvény
AIR.PA
Airbus SE
Euronext Paris · Industrials / Aerospace & Defense
Vegyes
53Meggyőződés
Ár az ajánláskor 188,44 EURRSI(14) 36.7Napi kilengés (ATR) 2.33%Volatilitás 19.3%P/E 25.1előretekintő P/E 21.6Osztalékhozam 1.69%Béta 0.8952h csúcstól -14.8%Elemzői célár 230,96 EUR (+22.6%)Gyorsjelentés 2026-10-28 (21 nap)
📐 Javasolt portfólió-arány: 10%
Mivel foglalkozik a cég?
Az Airbus a világ legnagyobb polgári repülőgépgyártója (A320neo, A350 családok), emellett helikoptereket, katonai szállítógépeket, műholdakat és védelmi rendszereket gyárt. Bevételének mintegy háromnegyede a polgári repülőgép-szállításokból származik, a többi a Helicopters és a Defence & Space divízióból, rekordméretű, több évre lekötött megrendelésállomány mellett.
Árfolyamgrafikon — AIR.PA
⏳ Adatok betöltése...
Középtáv — 6 hónap · Meggyőződés: 54
A francia piac eladási hulláma (CAC 40 60n −5,9%, RSI 32) az Airbust is lehúzta: a papír 14,9%-kal a 52 hetes csúcsa alatt, a SMA50-től −6,3%-ra, pontosan a SMA200 szintjén áll, RSI 36,7 – miközben az árbevétel 27,7%-kal, az EPS 125,8%-kal nőtt és az elemzői célár 230,96 EUR (+22,6%). A szállítások év végi felpörgése, az október 28-i Q3 jelentés és a 2027-es gyártásbővítési iránymutatás 6 hónapon belül visszaviheti a papírt a korábbi 220 EUR feletti sávba.
Hajtóerők
  • Október 28-i Q3 jelentés és az éves szállítási cél megerősítése
  • Év végi szállítási hajrá (Q4 hagyományosan a legerősebb negyedév)
  • Ellátási lánc javulása (hajtóművek), A320-gyártási ráta emelése
  • Elemzői konszenzus buy, célár +22,6%, fwd P/E 21,6 a 125%-os EPS-növekedéshez képest mérsékelt
  • Francia piac technikai túladottságából fakadó visszapattanás
Kockázatok
  • Q3 jelentés (21 nap múlva): ha a szállítási célt lefelé módosítják, a papír gyorsan a stop felé mehet
  • Hajtómű- és ellátási láncproblémák tartós elhúzódása
  • Francia politikai/költségvetési kockázat és a CAC további gyengülése
  • Vámpolitikai feszültségek USA–EU viszonylatban
  • Erős euró rontja a dollárban árazott gépek marzsát
Belépés / Stop / Cél
Belépés a mai 188,44 EUR közelében, a SMA200 (kb. 189,5) szintjén; a gyorsjelentés előtt a pozíció felét, a jelentés után – ha a szállítási célt megerősítik – a másik felét érdemes felvenni. A stop a 52 hetes alj (kb. 157) feletti, 162 EUR-nál: ha ez alá esik, a korrekció már nem a francia piac zajáról, hanem vállalati problémáról szól.
Belépő ár
188,44 EUR
ajánláskori
Stop-loss
162 EUR
-14.03%
Célár
230 EUR
+22.05%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 1,57 : 1
Hosszú táv — 1 év · Meggyőződés: 50
Egy év alatt a gyártási ráta emelkedése és a rekord megrendelésállomány lebontása az EPS további 15-20%-os növekedését hozhatja, ami 22-es fwd szorzóval 250-260 EUR-t indokol.
Hajtóerők
  • A320neo havi gyártási ráta 75 felé emelése 2027-re
  • Széles törzsű gépek (A350) szállításainak gyorsulása
  • Védelmi költségvetések emelkedése Európában (Defence & Space divízió)
  • Készpénztermelés javulása, osztalék és visszavásárlás
Kockázatok
  • Globális recesszió és légitársasági megrendelés-törlések
  • Újabb ellátási lánc szűk keresztmetszet (hajtómű, üléspanelek)
  • Minőségi/biztonsági incidens egy típusnál
Belépés / Stop / Cél
Hosszabb tartásnál a 180 EUR alatti beesést további vételre lehet használni; a stop a 150 EUR szint, ami a 52 hetes alj alatt van.
Belépő ár
188,44 EUR
ajánláskori
Stop-loss
150 EUR
-20.40%
Célár
255 EUR
+35.32%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 1,73 : 1
Miért épp ez ma — konkrét hírek és adatok alapján
A papír most a CAC 40 pánikszerű eladási hulláma miatt olcsóbb, nem vállalati hír miatt: RSI 36,7, SMA200-on áll, 15%-ra a csúcsától, miközben a fundamentum (27,7% árbevétel-növekedés, 125,8% EPS-növekedés) nem romlott. A következő 6 hónapban három konkrét katalizátor sorakozik: Q3 jelentés október 28-án, a Q4 szállítási hajrá és a 2027-es iránymutatás – ezek mellé a francia hozamok mai visszafordulása adja a technikai fordulat esélyét.
#2 Középtáv — dinamikus (6-9 hónap)🇪🇺 Európai részvény
IFX.DE
Infineon Technologies AG
XETRA · Technology / Semiconductors
Vegyes
50Meggyőződés
Ár az ajánláskor 64,67 EURRSI(14) 63.5Napi kilengés (ATR) 4.02%Volatilitás 58.2%P/E 70.3előretekintő P/E 22.7Osztalékhozam 0.55%Béta 1.9152h csúcstól -27.2%Elemzői célár 86,74 EUR (+34.1%)Gyorsjelentés 2026-11-10 (34 nap)
📐 Javasolt portfólió-arány: 7%
Mivel foglalkozik a cég?
Az Infineon Európa legnagyobb chipgyártója, amely teljesítmény-félvezetőket, mikrokontrollereket és érzékelőket gyárt. Bevételének mintegy fele az autóiparból (elektromos hajtás, vezérlés) származik, a többi a zöld ipari alkalmazásokból (napelem-inverterek, szélturbinák), az AI-adatközpontok tápellátási chipjeiből, valamint a biztonsági és IoT-megoldásokból.
Árfolyamgrafikon — IFX.DE
⏳ Adatok betöltése...
Középtáv — 7 hónap · Meggyőződés: 52
Míg az amerikai félvezetők túlvettek (SMH RSI 70), az Infineon az utóbbi 3 hónapban 11,8%-ot korrigált és 27%-ra van a 52 hetes csúcsától (kb. 88,8 EUR), tehát nem a felfutás csúcsán lépünk be. Az AI-adatközpontok tápellátási chipjei, az autóipari készletciklus kifutása és a november 10-i éves jelentés 2027-es iránymutatása újra az elemzői célár (86,74 EUR, +34%) felé terelheti; a fwd P/E 22,7 és a 0,57-es PEG a 39,6%-os EPS-növekedéshez képest nem drága.
Hajtóerők
  • November 10-i éves jelentés és FY2027 iránymutatás
  • AI-adatközponti tápellátás (48V/800V architektúra) gyorsan növekvő üzletág
  • Autóipari készletleépítés vége, elektromos hajtás és ADAS tartalom-növekedés
  • Elemzői célár +34%, konszenzus buy, PEG 0,57
  • A 52 hetes csúcshoz képest 27%-os diszkont, ami felzárkózási teret ad
Kockázatok
  • Trailing P/E 70,3 és béta 1,91: ha az AI-ciklus megtorpan (Burry-féle félelmek), a félvezetőszektor egészével együtt mélyen eshet
  • Éves jelentés 34 nap múlva: gyenge iránymutatás 10-15%-os egynapi esést hozhat
  • Autóipari gyengeség Európában, kínai verseny a SiC/GaN szegmensben
  • Erős dollárral szembeni euró mozgás (bevétel nagy része dollárban)
  • 20 napos éves volatilitás 58% – szélesebb stopot igényel
Belépés / Stop / Cél
Belépés 64-65 EUR között, nem kergetve a mai +1,9%-ot; a SMA50 (kb. 58,4) felé való visszaesés további vételi szint. A stop a SMA200 (kb. 55,9) alatt, 54,2 EUR-nál: ez alatt a félvezető-fordulat tézise a technika szerint is megdőlt.
Belépő ár
64,67 EUR
ajánláskori
Stop-loss
54,2 EUR
-16.19%
Célár
82 EUR
+26.80%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 1,66 : 1
Hosszú táv — 1,3 év · Meggyőződés: 46
1-1,5 év alatt az AI-adatközponti tápellátás és az autóipari ciklus együttes felfutása az EPS-t a várt 40% körüli ütemben növelheti, ami a 52 hetes csúcs (88,8) feletti, 95 EUR körüli szintet indokol.
Hajtóerők
  • Adatközponti tápellátás üzletág megduplázódása
  • Autóipari ciklus normalizálódása 2027-ben
  • Drezdai és kulimi kapacitásbővítés elkészülte
  • Széles iparági chip-ciklus felívelése
Kockázatok
  • AI-beruházási ciklus lassulása vagy buborék kipukkadása
  • Elhúzódó európai autóipari válság
  • Kínai teljesítmény-félvezető túlkínálat árnyomása
Belépés / Stop / Cél
Hosszabb távra lépcsőzetes belépés: a mai szinten egyharmad, a novemberi jelentés után a többi; stop 48,5 EUR, ami a nyári konszolidációs sáv alja alatt van.
Belépő ár
64,67 EUR
ajánláskori
Stop-loss
48,5 EUR
-25.00%
Célár
95 EUR
+46.90%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 1,88 : 1
Miért épp ez ma — konkrét hírek és adatok alapján
Az amerikai félvezetők (SMH RSI 70,3) és a Nasdaq túlvettek, az Infineon ezzel szemben 3 hónapja korrigál (−11,8%) és 27%-ra van a csúcsától – ez a félvezető-kitettségen belül a kevésbé elfutott belépési pont. A mai memóriachip-esés nem az Infineon üzletágait érinti, a november 10-i éves jelentés pedig konkrét katalizátor a 2027-es iránymutatással; az elemzői célár +34%-os felzárkózási teret jelez.
🌱 Hosszú táv — növekedés (1-2 év)📊 ETFNukleáris reneszánsz és urán🎯 Cél 1,5 év alatt: +51%
🌱 Hosszú távú növekedési pozíció: 1-2 éves tartásra szánt, strukturális témára épülő ajánlás. A tézis beéréséhez idő kell, és közben jelentős átmeneti visszaesés is előfordulhat. A tág stop épp ezért van: nem a napi zajra, hanem a tézis megdőlésére szól.
NUCL.PA
VanEck Uranium and Nuclear Technologies UCITS ETF A USD Acc
Euronext Paris · Energia / Nukleáris technológia
Vegyes
42Meggyőződés
Ár az ajánláskor 45,73 EURRSI(14) 52.9Napi kilengés (ATR) 2.45%Volatilitás 34.6%52h csúcstól -25.5%
📐 Javasolt portfólió-arány: 7%
Mi van az alapban?
Az alap legnagyobb tételei a Cameco (14,7%), a NexGen Energy (7,4%), a Sprott Physical Uranium Trust (7,4%), az Oklo (6,2%), valamint a reaktorépítő Hitachi (5,4%), IHI (5,2%) és Mitsubishi Heavy Industries (5,2%) – vagyis uránbányákra, fizikai uránra, SMR-fejlesztőkre és japán reaktortechnológiai gyártókra koncentrál. Szektorilag 48,5% energia, 43,9% ipar és 6,7% közmű, tehát a nukleáris értéklánc egészére, a bányától az erőmű-berendezésekig ad kitettséget.
Cameco Corp 14,7%NexGen Energy Ltd 7,4%Sprott Physical Uranium Trust 7,4%Oklo Inc Class A Shares 6,2%Hitachi Ltd 5,4%IHI Corp 5,2%Mitsubishi Heavy Industries Ltd 5,2%Atkinsrealis Group Inc 5%Fuji Electric Co Ltd 5%Samsung C&T Corp 4,9%
energia 48,5%ipar 43,9%közmű 6,7%technológia 0,9%
A tételek és a szektormegoszlás a Yahoo Finance friss alapadataiból származnak · alapkezelő: VanEck Asset Management B.V.
Árfolyamgrafikon — NUCL.PA
⏳ Adatok betöltése...
Középtáv — 6 hónap · Meggyőződés: 42
Fél év alatt a sztori első szakasza: az uránár 19 éves csúcsa mellett a közművek hosszú távú szerződéskötésének újraindulása és a Cameco október 30-i jelentése a 25,5%-kal a csúcsa alatt álló ETF-et a SMA200 (kb. 49,9) fölé, 55 EUR közelébe emelheti. Ha ehelyett a 52 hetes alj (kb. 40,9) alá esik, a tézis időközben megbukott.
Hajtóerők
  • Cameco Q3 jelentés (október 30.) és szerződéskötési adatok
  • Uránár rekordközeli szint lassan beszivárog a bányák eredményébe
  • Adatközponti áramvásárlási megállapodások atomerőművekkel
  • Technikai fordulat: a mai +4,3% a SMA50 szintjén
Kockázatok
  • Cameco gyorsjelentés: ha a szerződéskötés tovább csúszik, az ETF legnagyobb tétele eshet
  • Uránár spot-korrekció
  • ETF-ajánlásaim 6 hónapon 0%-ban verték a benchmarkot – a téma-ETF időzítése gyenge pontom
Belépés / Stop / Cél
Belépés 45-46 EUR között, a második harmadot a Cameco jelentése után; stop 39,9 EUR a 52 hetes alj alatt.
Belépő ár
45,73 EUR
ajánláskori
Stop-loss
39,9 EUR
-12.75%
Célár
55 EUR
+20.27%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 1,59 : 1
Hosszú táv — 1,5 év · Meggyőződés: 42
Az atomenergia reneszánsza többéves beruházási ciklus: reaktorélettartam-hosszabbítások, adatközponti áramigény, SMR-programok és kormányzati támogatás (USA, Japán, Franciaország) strukturális uránkeresletet adnak, miközben a kínálat (bányakapacitás, dúsítás) szűk. A rekordközeli uránár 1-1,5 év alatt a bányák és a reaktorgyártók eredményében jelenik meg; az ETF 25,5%-os csúcs alatti diszkontja és az elemzői célárak (Cameco +35,5%) alapján a 52 hetes csúcs (kb. 61,4) feletti 69 EUR reális, de csak akkor, ha a szerződéskötési hullám tényleg beindul – ezért a mérsékelt confidence.
Hajtóerők
  • Közművek hosszú távú uránszerződéseinek újraindulása, szerződéses ár emelkedése
  • Adatközponti PPA-k atomerőművekkel, reaktor-újraindítások
  • Japán reaktorflotta újraindítása (Hitachi, IHI, MHI megrendelések)
  • SMR-engedélyezési mérföldkövek (Oklo és társai)
  • Kínálati hiány: bányafejlesztés 5-10 éves átfutási idővel
  • Kormányzati stratégiai urántartalék-vásárlások
Kockázatok
  • Közművek további halogatása a szerződéskötésben – az uránár csúcsa nem jelenik meg az eredményekben
  • Egy nukleáris baleset vagy biztonsági incidens az egész szektort újraárazza
  • SMR-cégek (Oklo) finanszírozási és engedélyezési kudarca, buborékkipukkadás
  • Kazahsztáni termelésbővítés a spot árat lenyomhatja
  • AI-adatközponti beruházási ciklus lassulása csökkenti a prémium áramigény-narratívát
  • USD/EUR árfolyam: dolláros alap euróban mérve
Belépés / Stop / Cél
Lépcsőzetes belépés: egyharmad most, egyharmad a Cameco jelentése után, egyharmad egy esetleges 42 EUR körüli visszaesésnél; a stop 36,5 EUR a 52 hetes alj (kb. 40,9) alatt, ahol a többéves felívelő trend is megdőlne.
Belépő ár
45,73 EUR
ajánláskori
Stop-loss
36,5 EUR
-20.19%
Célár
69 EUR
+50.88%
⚖ Nyereség/veszteség arány: 2,52 : 1
Miért épp ez ma — konkrét hírek és adatok alapján
Az ETF 25,5%-kal a 52 hetes csúcsa és 8,3%-kal a SMA200 alatt áll, miközben az uránár 19 éves csúcs közelében van – az árfolyam és a fundamentum közötti rés nyílt ki, nem a sztori romlott. A Cameco mai +7,2%-os ugrása és az ETF +4,3%-a a SMA50 szintjén technikai fordulatot jelezhet, az október 30-i Cameco-jelentés pedig az első konkrét katalizátor; a belépés a korrigált szinten történik, nem a csúcson.
Teljesítménymérés — minden ajánlás
#TickerBelépő ár1 hó3 hó6 hó1 év2 év6 hó alfa
#1 AIR.PA 188,44 EUR — — — — — —
#2 IFX.DE 64,67 EUR — — — — — —
🌱 NUCL.PA 45,73 EUR — — — — — —
Alfa = az ajánlás hozama mínusz a saját devizájában mért benchmark hozama azonos időszakon (USD → SPY, EUR → Stoxx Europe 600, GBP → FTSE 100, HUF → BÉT-kosár), így nincs deviza-keveredés. A középtávú ajánlásokat a 6 hónapos, a 🌱 hosszú távú növekedésit az 1 és 2 éves oszlop értékeli érdemben — a rövidebb távokon a nagy ingadozás normális.